Webinar startuje już za:

days
hours
minutes
seconds

POZNAJ 3 FILARY ROZWOJU STARTUPU

DOŁĄCZ

Biznes Nawigator

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST WEBINAR?

Jesteś startup'em lub innowatorem? Zastanawiasz się, jakie są 3 podstawowe filary do rozwoju Twojego startupu?

Jak tworzyć idealny mix kompetencji w Twoim zespole?

Jak walidować pomysły biznesowe i nadać im priorytety?

A może znalazłeś inwestora, ale nie wiesz jak wycenić swój startup?


Ten webinar jest dla Ciebie!


Celem webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w trakcie pandemii. Webinar jest realizowany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który wspiera przedsiębiorców w rozwoju firm.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Nie może Cię zabraknąć, jeżeli zastanawiasz się nad skutecznym rozwojem startupu lub tworzeniem zróżnicowanego zespołu!


Podczas webinaru dowiesz się:

Jak pozyskać finansowanie od inwestora

Inwestor inwestuje w zespół ludzi, którzy tworzą startup i chcą zmienić świat. Dowiedz się, jak zbudować dream team zróżnicowany pod względem kompetencji

Jak organizować wzrost organizacji przez cele

Ważność celów i kolejność wykonywania pomysłów biznesowych pomoże Ci w klarownym działaniu i rozwoju startupu. Pokażemy Ci, w jaki sposób to zrobić.

Jak skutecznie walidować pomysły biznesowe


Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuję Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

Jak i po co budować zróżnicowany zespół

Najważniejsze zasoby to czas, energia i finanse. Nie marnuj czasu na badanie rynku ''po omacku'' i skutecznie testuj, co się przyjmie na rynku.

Biznes Nawigator

PRELEGENCI

Bolesław Drapella

przedsiębiorca, manager, inwestor, founder i członek rad nadzorczych

Specjalizuje się w w sektorach online, branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, e-commerce oraz w branży nieruchomości.

Założyciel i prezes RoomAuction-com Ltd – laureata konkursu InfoShare Startup Contest 2015r.

Prezes AirHelp Poland oraz Chief Operating Officer w Grupie AirHelp – odpowiedzialny za rozwój i ekspansję firmy od 50 do 600 osób zatrudnionych na całym świecie.

Znajomość zarówno polskiego jak i zagranicznych środowisk pracy pozwala mu patrzeć holistycznie na wyzwania organizacji.

Inwestor prywatny oraz Venture Capital.Adrian Migoń

CEO Youth Business Poland

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Łukasz Gołąbek

Wiceprezes Zarządu Netrix Ventures

Wiceprezes Zarządu IOB Netrix Group Sp. z o.o. od 2012 roku.

Netrix Ventures to funkcjonujący od 2017 roku fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy. Aktualnie pod zarządem Netrix Ventures znajduje się 5 funduszy o łącznej kapitalizacji przekraczającej 220 milionów zł pokrywających etapy od pre-seed do fazy wczesnego wzrostu zapewniając finansowanie innowacyjnym projektom z takich dziedzin, jak technologie telekomunikacyjne, informatyczne, fotoniczne, OZE, medyczne, biotechnologiczne, a ostatnio także związanym z technologiami morskimi.

Dowiedz się więcej

Netrix VenturesPATRONAT MEDIALNY

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ


  • Pozyskania finansowania
  • Przygotowania do spotkania z Inwestorem
  • Omówienia modelu biznesowego przed spotkaniem z Inwestorem

Jeśli potrzebujesz konsultacji z zakresu:

ZAPISUJĘ SIĘ NA KONSULTACJĘ
Wypełnił formularz i umów się z nami na rozmowę telefoniczną, na której doradca sprecyzuje Twoje potrzeby i pomoże w przygotowaniu do spotkania z inwestorem

Nie zwlekaj!

Dołącz do webinaru

WEBINARY Z CYKLU BIZNES NAWIGATOR

SPRAWDŹ JAK BGK WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW

DOŁĄCZ !