Dołącz do webinaru, na którym Inwestorzy i Eksperci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami z rozwoju firm i pozyskiwania finansowania.


Na Webinar zaprosiliśmy trzech doświadczonych ekspertów, którzy opowiedzą o tym jak przygotować swój pitchdeck i finanse, aby jak najlepiej przygotować się do rozmowy z inwestorami.


Nie jest to droga dla każdego i nie jest to wiedza dostępna na każdym kroku Twojej zawodowej ścieżki, więc tym bardziej sprawdź, dołącz i posłuchaj profesjonalistów ze świata startupowego!

ZAPISUJĘ SIĘ

Dołącz do wydarzenia i skorzystaj z konsultacji, aby przygotować się do rozmów z inwestorem i pozyskać finansowanie

Kiedy webinar?

22.10.2021 r.

Dla małych firm i startupów

Dla kogo?

120 minut

Ile czasu potrzebuję?

Webinar startuje już za:

days
hours
minutes
seconds

Dlaczego warto?

  • Pierwsze wrażenie i dobrze przeprowadzona rozmowa z inwestorem może być kluczem do uzyskania finansowania Twojej firmy. Sprawdź, jak powinieneś się przygotować!
  • Pitch Deck to klucz do sukcesu. Powiemy Ci, co interesuję Inwestora oraz co warto pokazać, aby zachęcić go do inwestycji w Twój startup.
  • Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuję Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

BĘDZIESZ MIEĆ OKAZJĘ POSŁUCHAĆ

Greg Albrecht - doradca zarządów i anioł biznesu

Greg Albrecht jest założycielem Albrecht&Partners. Prowadzi executive coaching, founder mentoring i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu.


Pracował dla ponad 300 firm, od jednoosobowych działalności po globalne korporacje, m.in. ING, Deutsche Bank, Bank Pekao SA, Santander Bank, BGK, Play, Orange, Philips, Janssen Pharmaceuticals, GSK, USP Zdrowie, Roche, Coloplast, Empik.

dr hab. Mariusz Kicia


Dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.


Ekspert medialny UMCS w zakresie ekonomii.

Od 2007 roku zarządza spółką doradczą, realizuje projekty w zakresie doradztwa biznesowego (wyceny przedsiębiorstw, modele i projekcje biznesowe, wsparcie start-up’ów).


Członek rad nadzorczych m.in. Lubman UMCS sp. z o.o., FAWAG Lubelskie Fabryki Wag S.A., Interbud-Lublin S.A., Syntea S.A. (obecnie), Edbak sp. z o.o. (obecnie).


Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Ventures

Wiceprezes zarządu Netrix Group Sp. z o.o. od 2012 roku, który funkcjonuje od 2017 roku jako fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy.


Aktualnie pod zarządem Netrix Ventures znajduje się 5 funduszy o łącznej kapitalizacji przekraczającej 220 milionów zł pokrywających etapy od pre-seed do fazy wczesnego wzrostu zapewniając finansowanie innowacyjnym projektom z takich dziedzin, jak technologie telekomunikacyjne, informatyczne, fotoniczne, OZE, medyczne, biotechnologiczne, a ostatnio także związanym z technologiami morskimi.


Co zyskasz przychodząc na wydarzenie?

Możliwość zapisu na konsultacje z ekspertami


Jeśli chcesz uzyskać więcej wiedzy i informacji, co jest Ci potrzebne do rozwoju biznesu, to przyjdź na webinar i zapisz się na konsultacje z naszymi ekspertami i analitykami z funduszu Netrix Ventures

Inspiracja do dalszego działania

Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania na Twoje obecne wyzwania, to przyjdź na webinar i zadaj pytania prelegentom podczas sesji Q&A

Jak widzi świat inwestor i co go interesuje

Podsłuchaj praktyków biznesu, którzy mają codziennie styczność ze startupami, ich sukcesami i porażkami

Sprawdź nasze webinary w poprzednich województwach

WEBINAR Z CYKLU BIZNES NAWIGATOR

PATRONAT MEDIALNY

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ


  • Pozyskania finansowania
  • Przygotowania do spotkania z Inwestorem
  • Omówienia modelu biznesowego przed spotkaniem z Inwestorem

Potrzebujesz konsultacji z zakresu:

Zostaw nam swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy.

ZAPISUJĘ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Nie zwlekaj!

Dołącz do webinaru z założycielami startupów

WEBINAR Z CYKLU BIZNES NAWIGATOR

SPRAWDŹ JAK BGK WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW

DOŁĄCZ !