Jak pozyskać finansowanie

I skalować swój STARTUP

DOŁĄCZ

Biznes Nawigator w formie panelu dyskusyjnego

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST WEBINAR?

Przyjdź i posłuchaj webinaru, na którym specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami rozwijania firm i skalowania startupów za pomocą finansowania funduszy Venture Capital.

Nie jest to droga dla każdego, nie jest to łatwa droga, nie jest to wiedza dostępna na każdym kroku Twojej zawodowej ścieżki, więc tym bardziej sprawdź, dołącz i posłuchaj profesjonalistów ze świata startupowego!


DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Nie może Cię zabraknąć, jeżeli zastanawiasz się nad pozyskaniem inwestora lub aktywnie poszukujesz dofinansowania swojego pomysłu! Dowiesz się:

Jak przygotować skuteczny Pitch Deck?

Pitch Deck to klucz do sukcesu. Powiemy Ci, co interesuję Inwestora oraz co warto pokazać, aby zachęcić go do inwestycji w Twój startup.

Kiedy warto szukać inwestora, a kiedy nie jest on niezbędny

Finansowanie zewnętrzne brzmi przeważnie bardzo interesująco dla rozwoju Twojego startupu, ale czy zastanawiałeś się nad plusami i minusami? Dowiedz się o tym z webinaru!

Jak przygotować się do rozmów z inwestorem


Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuję Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

Jak wycenić startup?

Jaką propozycję złożyć inwestorowi?

Pierwsze wrażenie i dobrze przeprowadzona rozmowa z inwestorem może być kluczem do uzyskania finansowania Twojej firmy. Sprawdź, jak powinieneś się przygotować!

Celem webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w trakcie pandemii. Webinar jest realizowany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który wspiera przedsiębiorców w rozwoju firm.

BĘDZIESZ MIEĆ OKAZJĘ POSŁUCHAĆ

Mateusz Kurleto

CEO Neoteric, członek zarządu Appoint.ly

Mateusz zaczynał jako dziecko w branży IT, montując komputery dla sąsiadów. Założyciel firmy Neoteric, tworzącej oprogramowanie, która pomaga startupom i przedsiębiorstwom wprowadzać innowacje przy użyciu sztucznej inteligencji i rozwoju produktu. Założyciel 3 startupów wspieranych przez fundusze inwestycyjne. Odpowiadał za strategię TechSeed i program akceleracyjny. Obecnie zaangażowany w budowanie zrównoważonego ekosystemu startupowego - Startup Hansa.

Julita Skowrońska

Członek zarządu Veriori S.A.

Doświadczony specjalista odpowiedzialny za zarządzanie działalnością operacyjną i prawnik z doświadczeniem w dziedzinie prawa spółek, prawa ochrony danych osobowych (RODO) oraz prawa nowych technologii. W Veriori odpowiada za działalność operacyjną w takich obszarach, jak współpraca z profesjonalnymi partnerami księgowymi i prawnymi, koordynacja i realizacja rozliczeń umownych z pracownikami, kontrahentami i podmiotami zewnętrznymi, monitorowanie i nadzór nad realizacją zobowiązań.


Adrian Migoń

CEO Youth Business Poland

Można go nazwać „ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, Przedsiębiorca społeczny, twórca pierwszych w polsce programów akceleracyjnych, mentor i doradca startupów oraz wykładowca akademicki, pomógł w powstaniu ponad 600 firm.

Adam Jerusalimcew

Manager Inwestycyjny

Członek komitetu inwestycyjnego odpowiedzialny za nadzór nad procesem inwestycyjnym oraz wsparcie zarządcze dla spółek portfelowych.

PATRONAT MEDIALNY

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ


  • Pozyskania finansowania
  • Przygotowania do spotkania z Inwestorem
  • Omówienia modelu biznesowego przed spotkaniem z Inwestorem

Potrzebujesz konsultacji z zakresu:

Zostaw nam swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy.

ZAPISUJĘ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Nie zwlekaj!

Dołącz do webinaru z założycielami startupów

WEBINAR Z CYKLU BIZNES NAWIGATOR

SPRAWDŹ JAK BGK WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW

DOŁĄCZ !