Dołącz do bezpłatnego webinaru!

Dowiedz się co napędza eCommerce, jakie są trendy oraz wyzwania w tym obszarze

DOŁĄCZ

Startup Camp

z ROHLIG SUUS Logistics

Webinar startuje już za:

days
hours
minutes
seconds

Podczas webinaru dowiesz się:

  • W jakie startupy inwestuje Röhlig Suus Logistics;
  • Jakie innowacje czekają nas w sektorze logistyki;
  • O trendach w branży e-commerce;
  • Jak zmieni się rynek sprzedaży internetowej, patrząc przez pryzmat magazynowania i automatyzacji;
  • Co to jest fulfillment i dlaczego sprzedawca internetowy powinien z tego korzystać;
  • Jak pozyskać finansowanie swojego biznesu;
  • W czym może pomóc program akceleracyjny;
  • Dowiesz się tego, co Cię interesuje podczas sesji Q&A

Prelegent

Prowadzący

Hubert Walczak

Head of eCommerce w firmie ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Odpowiedzialny za długofalową strategię segmentu e-commerce łączącą jednocześnie obszar transportu i logistyki kontraktowej. Koordynuje również działania związane z obsługą Klienta w usłudze e-commerce oraz współpracę zespołów realizujących poszczególne fazy projektów związanych z procesami logistycznymi. Posiada doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami pracowników oraz wdrażaniu strategicznych projektów.

Pełnił funkcję Dyrektora Działu Fulfillment w firmie InPost, gdzie odpowiedzialny był za wprowadzenie na rynek nowej oferty dla biznesu eCommerce w zakresie obsługi logistycznej.

Adrian Migoń

CEO Youth Business Poland

Specjalista z zakresu rozwoju przedsiębiorczości i budowania programów rozwojowych dla startupów. Stworzył w YBP ekosystem wsparcia dla przedsiębiorców, który obejmuje projekty akceleracyjne, szkoleniowe i mentoringowe. Posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu startupów oraz tradycyjnych przedsiębiorstw w rozwoju. Zrealizował około 20 projektów prowadzonych na terenie całej Polski, realizujących łącznie ponad 15 tysięcy godzin szkoleń, mentoringu i coachingu. Do tej pory ze zrealizowanych przez Adriana projektów skorzystało ponad 600 firm.

ROHLIG SUUS Logistics jest jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce.


Firma od ponad 30 lat specjalizuje się w zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Realizuje procesy spedycyjne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy.


W ciągu ostatnich 5 lat spółka dwukrotnie zwiększyła swoje przychody, zamykając 2020 rok na poziomie 1,156 mld złotych. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1700 osób w 30 oddziałach w kraju i za granicą oraz zarządza ponad 250 tys. m kw. powierzchni magazynowej.


Fracht morski i lotniczy realizuje w strategicznym partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co, obecną na całym świecie. Paletę usług globalnych dopełnia fracht intermodalny i kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków wschodnich.


ROHLIG SUUS Logistics w ostatnich latach uruchomiło oddziały w Rosji, Czechach, Słowenii, Rumunii na Słowacji i Węgrzech.


To już II edycja programu, realizowanego przez województwo mazowieckie!

Webinar organizowany jest w ramach współpracy

z Mazowieckim Parkiem Naukowo Technologicznym

w Płońsku przy organizacji Mazovian Startup

Program skierowany jest do innowacyjnych startupów bez zarejestrowanej działalności gospodarczej lub zarejestrowanych startupów na terenie Województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia programu. Szukamy innowacyjnych pomysłów w czterech specjalizacjach: bezpieczna żywność, wysoka jakość życia, inteligentne systemy zarządzania, nowoczesne usługi dla biznesu. W ramach programu organizujemy webinar, który ma na celu wprowadzić Cię do świata startupów.

PATRONAT MEDIALNY

MAZOVIAN STARTUP

Poznaj trendy i innowacje w sektorze logistyki i sprzedaży internetowej.

Dowiedz się, jak możesz zostań partnerem Röhlig Suus Logistics!

DOŁĄCZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

+48 531 987 711 lub biuro@ybp.org.pl

Dołącz do webinaru!


Mazovian Startup - projekt dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Partnerzy Programu