WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE

Dwa startupy, dwa case study, z różnych branż, doświadczenie founderów. Zaproszeni Prelegenci swoimi rozwiązaniami wprowadzają innowacje do tradycyjnych branż, przez co ułatwiają życie innym ludziom. Plantalux podbija rynki azjatyckie oraz pozyskał 1,5 mln finansowania. A DevGirls swoją aplikacją ułatwiają życie seniorom i wprowadza innowacje w regionie Mazowsza. Co więcej, CEO YBP podzieli się z Tobą wiedzą jak dołączyć do akceleracji i w czym może Ci pomóc oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu firmy.


Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo -Technologicznym .


Dowiesz się jak:

  • Przetestować pomysł na biznes;
  • Rozwijać sprzedaż za granicą i pozyskać inwestora;
  • Co robić i czego nie robić podczas rozwoju firmy;
  • Skalować biznes oraz jakie przeszkody można napotkać, tworząc innowacje;
  • W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator;
  • Tworzyć aplikację mobilną;

PRELEGENCI

Weronika Tutkaj & Paulina Grabowska

Founders SenYours

Dwie maturzystki z Płocka stworzyły aplikację dla seniorów. Głównym celem aplikacji mobilnej pn. SenYours jest dotarcie do osób starszych z terenu miasta Płocka a dzięki funkcjom aplikacji - ułatwienie im codziennego życia, zbudowanie poczucia bezpieczeństwa w mieście, tworzenie i rozbudowywanie społeczności, usprawnienie poruszania się po mieście, szerzenie świadomości o dostępnych środkach kultury. Przygotowany produkt zawiera następujące funkcjonalności: baza aptek w Płocku, baza wolontariuszy oraz organizacji wolontariackich, wyszukiwarka wydarzeń w mieście, wyszukiwarka usługodawców, możliwość sprawdzenia utrudnień na wybranej trasie w mieście, organizacja spotkań, funkcja SOS i zasady bezpieczeństwa.

Rodzinna firma zlokalizowaną w województwie lubelskim, zajmującą się zaawansowaną technologią wspomagania wzrostu roślin w produkcji szklarniowej. Od początku tworzyli tę firmę razem: Jacek Lachowski (ojciec), Rafał Lachowski (najstarszy syn) i Jakub Lachowski (najmłodszy syn). Każdy produkt Plantalux jest owocem ponad 30-letniego doświadczenia Jacka jako inżyniera oraz innowacyjnego podejścia Jakuba i Rafała. Działają w branży oświetleniowej od ponad 7 lat, podczas których nawiązali bliskie kontakty z instytucjami badawczo-rozwojowymi, uczelniami oraz międzynarodowymi dostawcami komponentów elektrycznych. Dzięki temu dostarczają najnowocześniejsze oświetlenie spełniające wszystkie międzynarodowe standardy i spełniające wszystkie potrzeby klientów.

Jakub Lachowski

Co-founder Plantalux


Adrian Migoń

CEO Youth Business Poland

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

To już II edycja programu, realizowanego przez województwo mazowieckie!

MAZOVIAN STARTUP

Program skierowany jest do innowacyjnych startupów bez zarejestrowanej działalności gospodarczej lub prowadzisz startup, zarejestrowany na terenie Województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia programu. Szukamy innowacyjnych pomysłów w czterech specjalizacjach: Bezpieczna żywność, Wysoka jakość życia, Inteligentne systemy zarządzania, Nowoczesne usługi dla biznesu. W ramach programu organizujemy webinar, który ma na celu wprowadzić Cię do świata startupów.

Pozyskasz dodatkowe środki finansowe na rozwój startupu
Doprecyzujesz i zweryfikujesz swój model biznesowy oraz dowiesz się jak wyskalować biznes
Otrzymasz dostęp do inwestorów i Venture Capital oraz wsparcie w pozyskiwaniu finansowania
Zwiększysz rozpoznawalność swojego startupu, dzięki promocji w największych mediach branżowych
Otrzymasz wsparcie mentorów i doradców specjalistycznych
Poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych i poznasz startupy o podobnym profilu działalności

PATRONAT MEDIALNY

MAZOVIAN STARTUP

Poznaj historie założycieli startupów, które nie tylko podbijają rynki zagraniczne, ale również zmieniają oblicze Mazowsza!


DOŁĄCZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

+48 531 987 711 lub biuro@ybp.org.plDołącz do webinaru!


Mazovian Startup - Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego


Partnerzy programu